Koncert a M&G s Demi Lovato - Splněný sen

8. června 2018 v 22:42
Ten, kdo mě aspoň trochu zná, ví, že jsem velká fanynka Demi Lovato.
Demi fandím od srpna 2013. Předtím jsem o Demi věděla, ale nějak moc jsem se o ní nezajímala. Právě v srpnu 2013 mi kamarádka poslala dokument Stay strong od Demi. Tím mi zachránila život.
Více v celém článku.

V tu dobu jsem se sebepoškozovala kvůli šikaně ve škole, problémům doma atd. a neměla jsem nikoho, kdo by mě pochopil a pomohl mi. Řešila jsem to sebepoškozováním a chtěla jsem se zabít. Když jsem ale viděla Demi dokument, už jsem se nechtěla zabít a mým snem bylo se s Demi sektat.

Demi mě hrozně inspirovala a ukázala mi, že s tím jde přestat. Řekla jsem si, že když to dokázala ona, musím to dokázat i já, nesmím si nic udělat, abych se s Demi mohla jednou setkat..

Od toho srpna 2013 byl opravdu jediný můj sen jít na koncert Demi a setkat se s ní. V tu dobu jsem si začla všechny peníze šetřit právě na lístek.. Sice jsem na koncert moc chtěla, ale popravdě jsem moc nevěřila tomu, že se mi to jednou splní.. Zrovna mě, já mám ve všem vždy jen smůlu.. Demi mezitím přidávala spoustu koncertů, ale vše bylo vždy jen v USA, žádná Evropa..
No, ale 12.2.2018 mi přišla od mojí nejlepší kamarádky SMS, na kterou jsem celých 5 let čekala "Kámo, Demi zveřejnila termíny tour v Evropě!!"


Nedokážete si představit, jakou jsem měla radost. Díky již zmiňované kamarádce Terce se mi podařilo sehnat lístek na koncert do Německa a později i VIP lístek na M&G - Setkání s Demi.

Ty 4 měsíce utekly rychle a najednou tu byla středa 6.6. - Den koncertu. Táta pracuje v Německu, takže jsem se s ním domluvila a poprosila ho, jestli by mě tam odvezl.. Hrozně jsem se těšila, ale zároveň jsem měla nervy.. Než jsme odjeli, úplně jsem se sesypala a asi hodinu jsem doma brečela a nechápala jsem, že se mi fakt splní sen..

Ve 3 hodiny ráno mě teda vyzvedl a vyjeli jsme.. Po cestě jsme si udělali několik zastávek a před Lanxess arenu jsme dorazili okolo 15 hod.

Do emailu mi přišly informace, že mám mezi 16:30 - 17:00 čekat u určitého vchodu do arény. Bylo nás tam cca 50 fanoušků. Před pátou hodinou jsme prošli kontrolou, dostali jsme VIP visačku, řekli nám informace jak bude probíhat setkání, co smíme a co nesmíme a přesunuli jsme se do místnosti vedle podia, kde byla za takovou zástěnou fotostěna, kde čekala Demi. Než jsme šli na setkání, museli jsme odevzdat všechny věci, které jsme měli u sebe - tašky, telefony atd..
Tour manažer nám řekl, že si nesmíme s Demi povídat, vymýšlet nějaké vtipné fotky nebo tak, že chápe, že máme radost z toho, že uvidíme svojí oblíbenou zpěvačku, ale že nemáme brečet atd., že máme přijít, pozdravit, vyfotit se a jít..


Probíhalo to opravdu rychle.. Já byla ve frontě mezi posledníma a najednou na mě přišla řada..
Než jsem šla na řadu, začla jsem si to celé uvědomovat, že toto je ten okamžik, na který jsem 5 let čekala.. Najednou to není jen sen, já fakt uvidím Demi.. Sekuriťák na mě mávl rukou, že můžu jít a já viděla Demi, jak se na mě usmívá.. Přišla jsem k ní, pozdravily jsme se, Demi se ptala jak se mám.. Vyfotily jsme se, rozloučily a musela jsem jít.

Trochu mě mrzelo, že to bylo tak rychlé, že nás nenechali si s Demi říct aspoň pár vět nebo se s ní obejmout, ale s tímhle jsem počítala, protože jsem si psala s Lovatics z Ameriky, kteří na setkání už byli a psali mi, že to takhle probíhá.. Ale rozhodně toho nelituju, že jsem i za takovouhle chvilku dala takový peníze. Je to pro mě zážitek, na který nikdy nezapomenu. Je to pro mě splněný sen. Po setkání jsem dostala podepsaný plakát, chvíli jsem si povídala s paní, která to setkání organizovala, vyzvedla jsem si věci a šla k podiu.. My, kteří jsme měli setkání, jsme měli výhodu, že jsme byli u podia dřív, než ostatní fans, takže jsme chytli první řadu.

Okolo 18 hod. začli pouštět i ostatní fans, kteří se hned hrnuli mezi nás do první řady. Dost mě štvalo, že se na nás mačkali a chtěli se procpat před nás.. Měla jsem co dělat, abych si udržela své místo.

Ve 20 hodin začla zpívat předskokanka Joy. Tuto zpěvačku jsem neznala, zpívala dobře, ale tím, že jsem její písničky neznala, tak mě to moc nebavilo..
Po půl hodině dozpívala a připravovalo se podium pro Demi.

Před 21 hod. začla Demi svůj koncert.

Koncert byl úplně úžasný, dokonalý, nejlepší.. Nejde to ani popsat.. Podle videí vypadají její vystoupení super, ale že to bude až takový, to jsem nečekala.. Prostě dokonalý zpěv, skvělá show, několikrát se měnilo oblečení, scéna..

Demi dokázala roztancovat celou arénu a při další písničce zase celou arénu dokázala dojmout..


Během koncertu bohužel zkolabovalo několik fanoušků v prvních řadách. Naštěstí ochranka včas zasáhla a odnesla je k záchranářům. I já jsem se dost bála, že tam sebou seknu, protože jsem byla nevyspalá, bylo mi blbě z toho horka, byl tam dost blbý vzduch, všichni se na nás mačkali a bylo mi blbě z toho, že jsem dlouho nic nejedla (mám hypoglikemii, měla bych jíst pravidelně každé 2 - 3 hodiny, jinak budu mít nedostatek cukru a zkolabuju).. Naštěstí jsem to vydržela..

Po koncertě jsem si šla koupit Demi tričko, náramek a plakát a šla jsem za tátou do auta a jeli jsme domu.
Až po cestě jsem si zase začla uvědomovat, co se vlastně stalo, že jsem si splnila sen a zase jsem začla brečet.. Domu jsem se vrátila ve čtvrtek okolo 7 ráno..

Když jsem na ten koncert čekala tak dlouho a Demi je konečně v Evropě, chci toho využít co nejvíc, a proto 16.6. odlítám s kamarádkou do Amsterdamu a 18. jdu na další koncert. Tentokrát už ale bez setkání..

Někteří mě nechápou a říkají, že jsem magor, že jedu takovou dálku kvůli "blbýmu" koncertu nebo že jdu dokonce 2x na stejný koncert.. Jestli jsem magor kvůli tomu, že se snažím si plnit své sny, ok, ať jsem klidně magor a cokoliv jiného, mně je to jedno.. Demi pro mě opravdu moc znamená a koncerty beru trochu víc vážně, než třeba ostatní.. Já ale vím, že tohohle rozhodnutí nebudu nikdy litovat.. Vím, že jsem do toho dala hodně peněz, jen to setkání stálo 10 000,-, lístek 2x 2000,-, letenky, ubytování, cesta atd.. Šetřila jsem si na to 5 let a radši si užiju 2 koncerty a vzdám se třeba chození do baru, výletů, kupování blbostí atd.. A hlavně za rok snad dodělám školu a ty peníze si zpátky vydělám, ale ty zážitky už nikdy nebudu moct zažít znovu.. Radši si splním sen a budu mít zážitek, než mít peníze.. Za pár let by se mě někdo zeptal, co jsem v životě zažila a já bych řekla no, několik let jsem si šetřila peníze na koncert, nikam kvůli tomu nechodila atd., ale nakonec jsem nejela, protože jsem za to ty peníze nechtěla dát, takže teď mám peníze, ale vlastně jsem nic nezažila.. To radši řeknu, že jsem všechny svoje peníze dala do toho, abych mohla na koncert a setkat se s Demi - splnit si sen.

Jinak z koncertu mám i několik videí, nenahrávala jsem sice celé písničky, protože jsem si chtěla koncert užít a nemít celou dobu mobil v ruce, ale kdybyste se chtěli podívat, videa najdete ZDE.

Jsem hrozně vděčná Terce za to, že mi pomohla sehnat lístky, mamce a babičce za to, že mě podporovaly a ty koncerty mi dovolily a taky tátovi, že mě do Německa odvezl.

Kdybyste měli nějaké otázky, určitě mi napište, ráda na vše odpovím.
Děkuji za přečtení a budu moc ráda za vaše ohlasy. :)

6.6.2018 - Nejlepší a nejdůležitější den v mém životě.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 D. D. | 9. června 2018 v 19:35 | Reagovat

Jseš fakt dobrá! A ti, co Ti budou říkat, že jseš blázen dát tolik peněz za 2 koncerty, budou pravděpodobně ti, co budou pořád jen mluvit o svých snech, ale neuskuteční je... A máte krásnou fotečku! Užij si další koncert, ten Ti závidím! (ale přeju) a zároveň se jdu poohlédnout po nějaké vstupence a letence ! Děkuji za motivaci :)

2 lovatics-world lovatics-world | 9. června 2018 v 20:13 | Reagovat

[1]: Přesně tak, ti co mě v tomhle nechápou o svých snech jen mluví, ale nedělají nic pro to, aby si splnili svoje sny :)
Děkuju za přečtení a za komentář :)

3 poradce149 poradce149 | E-mail | 10. června 2018 v 17:14 | Reagovat

Anet, je to úžasný, přeji ještě moc a moc splněných snů a super život. M.V.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama