Koncert Justina Biebera

18. listopadu 2016 v 4:18
Justina mám ráda skoro od začátku, takže když se před rokem objevila zpráva o tom, že bude mít koncert tady v Česku, řekla jsem si, že na ten koncert musím jít.
Více v CČ

Shánění lístků bylo docela o nervy.. Ten den co se začly lístky prodávat jsem zrovna nešla do školy (byla jsem nemocná) a tak jsem si myslela, že to bude v pohodě a že lístky stihnu zarezervovat.. Mýlila jsem se.. Na stránku kde se lístky prodávaly se ani nedalo dostat, jak tam byly stovky lidí, tak stránka pořád padala.. Po půl hodině jsem to už vzdala a jela jsem na pobočku, kde si vždy vyzvedávám lístky.. Jela jsem tam s tím, že si ten lístek koupím rovnou tam, jenže nastal další problém.. Jako naschvál tam byl zrovna pán, který s tím moc neuměl a tvrdil mi, že tam žádná taková akce není, takže mi žádné lístky prodat nemůže.. Zoufalá jsem přijela domu a opět jsem se zkoušela dostat na ty stránky.. Najednou mi ale zavolala kamarádka a začla do telefonu křičet "Chceš na Justina? Podařilo se mi dostat na ty stránky, držím tady zarezervovaný místa.. Tak chceš to?". Moje odpověď byla jasná.. Se slzama v očích jsem řekla "Jo prosím, jo.." Po chvilce mi kamarádka poslala rezervaci a já jela opět na pobočku k tomu pánovi si konečně vyzvednout lístky.. Chvilku to trvalo, ale měla jsem je! Nechytly jsme zrovna ty nejlepší místa (nakonec ty místa byly úplně v pohodě), ale mě to vůbec nevadilo, byla jsem ráda, že tam vůbec půjdu..
Ten rok hrozně rychle utekl a najednou tady bylo 12. listopadu - Den koncertu Justina Biebera.
Pořád jsem si to neuvědomovala, až v autě jsem začla mít nervy, začla jsem se klepat atd..
Okolo 18 hodiny mě taťka vyhodil před o2 arenou. Nešla jsem hned dovnitř, nejdříve jsem šla do Harfy (Obchoďák hned vedle o2 areny), kde jsme měly sraz s kamarádkama.. Okolo 19 hodiny jsme šly před arenu a doufaly jsme, že už tam budou menší fronty než byly v těch 18 hodin.. Trvalo skoro hodinu, než jsme se dostaly dovnitř.. Rychle jsme si koupily pití, já jsem si ještě šla koupit Justinův náramek a ještě jsem kupovala kamarádce tričko, protože ona měla lístek na stání a čekala před arenou už od rána, aby chytla dobré místo u podia, takže se nechtěla nijak zdržovat.. Po 20 hodině jsme se dostaly na místo.. Sice jsme nestihly předkapelu, protože jsme čekaly tu hodinu frontu než se dostaneme do areny, ale zas tak moc nám to nevadilo.. Bála jsem se, že uvidíme blbě, protože jsme měly místo jakoby v 1. patře nad podiem (Na Katy i na Ellie jsem byla v přízemí hned u podia), ale nakonec to bylo v pohodě a krásně jsme viděly.
Asi po 10ti minutách začal Justinův koncert.. Bylo to neskutečný Překvapený. Vždy jsem na jeho vystoupení koukala na YouTube a teď jsem to viděla naživo.Bylo to fakt úžasný, skvělá show, super atmosféra..

Justin každou chvíli vyjížděl z podia na takových podstavcích.

Skákal uprostřed areny nad fanouškama na trampolíně.

Vyjel na podstavci a bubnoval.

Seděl na podiu vedle fanoušků a zpíval.

Několik písniček zahrál na kytaru.

Dal možnost fanouškům aby se zeptali na nějakou otázku a na konci začlo nad podiem "pršet" a on tancoval v té vodě..
Atmosféra byla skvělá, všichni s Justinem zpívali, na písničku Life is Worth & Living spousta lidí, zvedla nad hlavu papíry s nápisem "Always by your side"
A na písničku Purpose ukázali všichni srdíčko..
Ty papíry (možná i ty srdíčka, nevím to jistě) vymysleli fans ze stránky 1.3.1994, od rána ty papíry rozdávali před arénou a snažili se to rozšířit mezi co nejvíc lidí.. Za tohle je hrozně obdivuju, že to vůbec dokázali zorganizovat, že se jim to podařilo dostat mezi tolik lidí atd.. Justina to určitě potěšilo..

Jinak koncert byl samozřejmě doprovázen světelnou show, byly tam kouřové efekty, ohňostroje atd..

Po koncertě jsme se rozloučily s kamarádkama a já jsem se ještě venku před arénou sešla s tou kamarádkou, které jsem kupovala to tričko.. Šly jsme se kouknout na parkoviště na Justinovo tourbusy, kamiony atd.. Najednou okolo nás proběhlo asi 20 pištících fanynek a běžely k výjezdu z garáže, tak jsme se tam šly taky povídat.. Vyjelo pár aut, potom před garáž naběhla ochranka a vyjelo stříbrné zatemněté auto. Ty pištící fanynky začly řvát "I love you Justin" atd.. Auto (nejspíš) s Justinem odjelo a my jsme jely taky domu..

Jestli někdy půjdete na koncert vašeho oblíbeného zpěváka / zpěvačky / skupiny a budete mít lístek na stání, nečekejte před arenou už den před koncertem, nevyplatí se vám to.. Na koncertě zkolabovalo snad 20 fanynek.. Kolabovali fans hlavně v prvních dvou řadách. Nejspíš to byly fans, kteří tam čekali už od noci nebo od rána, aby měli co nejlepší místo u podia.. K čemu jim to bylo, když po 10 minutách koncertu zkolabovali, protože celý den nic nejedli, nepili, nebyli vyspaní..

Docela mě mrzelo a zároveň naštvalo, že na tom koncertě bylo celkem dost lidí, co Justina vůbec nemají rádi.. Ne že by ho hejtovali (i když kamarádky říkaly, že v jejich sektoru bylo pár haters), ale prostě nikdy se nezmínili o tom, že by Justina poslouchali nebo ho měli rádi.. Přišlo mi právě že tam bylo dost takových lidí, co tam byli jen kvůli tomu že "Omg, je to Justin Bieber, ten slavný zpěvák.. Sice od něj znám asi tak 2 písničky a vůbec ho nemám rád/a, ale stejně tam půjdu..).. Kvůli takovým lidem se tam potom nedostali fanoušci, kteří ho mají fakt rádi.. Tohle je můj názor..

Po koncertě se strhla vlna zklamaných hodnocení na Justinův koncert, že moc nezpíval a zpíval na playback, že byl znuděný, že se nevěnoval fanouškům atd..
Je pravda, že měl playback, ale vy se mu divíte? Je skoro rok na tour, má za sebou 150 koncertů, pomalu každý den má 2hod. vystoupení.. Je jasný že to nemůže zvládat.. Ještě když běhá po podiu, tancuje nebo skáče na trampolíně a dělá salta.. Když chce udělat show, tak si musí nějak pomoc.. Kdyby nedělal žádnou show, zpíval celou dobu naživo a jen tam 2 hodiny stál, tak by byly stejně hejty, že nebyla žádná show.. Já jsem teda radši že ukázal nějakou show a pomohl si playbackem.. To že umí zpívat už všichni dávno ví, takže bych tohle vůbec neřešila..


To že neměl žádný kontakt s fanoušky.. A co má asi dělat? Skočit mezi fans, aby se poprali o něj a o každý kus jeho oblečení? Co jsem viděla, tak fanouškům ruce podal.. Na písničku Children měl na podium 4 asi 10ti leté děti, které s ním tancovali.. Všem podal ruku nebo je obejmul..

A to že byl znuděný / otrávený? Je pravda že se moc neusmíval a že ho z videí znám veselejšího, ale je to člověk, není to robot.. Musí být unavený, přiletěl z Ameriky, musí se vzpamatovat z časového posunu, mohlo mu být blbě.. Já teda neznám člověka, který by se 365 dní v roce, 7 dní v týdnu a 24 hodin denně usmíval a byl veselý..

Myslím že se na koncertě našla ale většina fanoušků, kterým se koncert líbil a jsou stejně jako já vděční za to, že Justina vůbec mohli vidět.

Koncert se mi fakt hrozně líbil, jsem strašně ráda, že jsem se na ten koncert dostala.. Jediný co mi po koncertě běhalo hlavou bylo DĚKUJU. Děkuju že existuje takový člověk jako Justin. Děkuju že přijel k nám do ČR. Děkuju rodičům, že mě na koncert pustili. Děkuju Monče že mi sehnala lístek. Děkuju že jsem měla možnost jít na takový úžasný koncert. Děkuju.

Doufám že se vám článek aspoň trochu líbil a že mi napíšete váš názor do komentářů :)
Jestli máte nějaké otázky nebo připomínky, budu moc ráda když mi je taky napíšete do komentářů :)

Děkuju za přečtení. Usmívající se
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mška Mška | 18. listopadu 2016 v 14:01 | Reagovat

Úžanýýý článok Anetka!!! Normálne som pri čítaní mala zimomriavky a prežívala som to ako keby som tam bola :)

2 Peťule Sykyjová Peťule Sykyjová | 11. dubna 2018 v 20:00 | Reagovat

Ahoj Anet :) ;-) Zatím jsem přečetla 1 článek. Musím říct, že píšeš čtivě a člověk si podle tvého popisu dokáže představit ten zážitek. První, co mě upoutalo, byl design blogu, to jsi taky vytvořila ty? :-) Líbí se mi ta dojemnost a upřímnost, také zábavnost a vtip. Hezky se to četlo :-) ;-) Jo, a taky se mi líbí, jak používáš ty anglicismy :-) A v neposlední řadě to, jak to píšeš nenuceně, a úplně se v tom odráží tvá osobnost - pozitivně :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama