Koncert Ellie Goulding

6. března 2016 v 17:56
Ahoj, 30.1.2016 jsem byla na koncertě Ellie Goulding v Praze a jelikož mi moje sestřenice pořád říká ať v blogu pokračuju a píšu nějaké články a ať napíšu třeba o tomto koncertu, tak jsem se rozhodla po dlouhé době napsat 2 nové články o koncertech.. (Tento bude jako první a pokud se vám bude líbit, brzo vydám článek o dalším koncertu)
Písničky od Ellie znám už dlouho, ale nikdy jsem se o ní nějak extra nezajímala.. Začla jsem jí víc poslouchat až po vydání písničky Love me like you do, kterou určitě všichni znáte.. A asi v září minulého roku jsem se dozvěděla, že má být Ellie v Praze a já na ní moc chtěla, takže jsem se domluvila s kamarádkou a hned jsme si koupily lístky.
Více v CČ


V den koncertu jsme jely do Prahy o pár hodin dřív a před koncertem jsme se zašly kouknout vedle na Harfu do obchodů a na jídlo..

(Lístky + papíry s nápisem "You are our blood", které fans zvedali při písničce My blood)

Koncert začínal ve 20 hodin, nejdříve byla půl hodiny předskokanka Sara Hartman, kterou jsme neznaly a podle videí na youtube nás ani moc nezaujala, takže jsme její vystoupení ani moc vidět nechtěly a jelikož jsme měly místa na sezení, tak jsme nemusely chvátat, aby jsme chytly dobré místo a tak jsme až okolo 20 hodiny přicházely k o2 aréně.. Asi 15 minut jsme čekaly ve frontě u vchodu, potom jsme prošly kontrolou a byly jsme v o2 aréně. Ještě než jsme si šly sednout tak jsme se zašly kouknout do obchodu s věcmi od Ellie, kde jsme si koupily tričko s nápisem "Don't panic" (Tak se jmenuje jedna z jejích písniček)
(Ellie s tím tričkem)

Tričko jsme si skočily na záchod převléknout, koupily jsme si pití a šly jsme si sednout.. Sara akorát dozpívala poslední 2 písničky, přestavělo se podium pro Ellie a okolo 21 hodin začlo vystoupení Ellie.
Sice neměla takovou show, jako třeba Katy Perry, ale i tak byl ten koncert super.. Ellie zpívala něco přes 20 písniček a měla několik převleků. Trochu nás s kamarádkou mrzelo, že neřekla nic česky, ale jinak to bylo super.. Moc se nám líbilo, že jí tam někdo hodil českou vlajku a Ellie si jí vzala na sebe a zpívala v ní jednu nebo dvě písničky.
Koncert trval necelé 2 hodiny a moc jsem si to užila.. Ellie říkala, že by se do ČR chtěla brzo znova podívat, takže pokud tady bude, 100% půjdu na její koncert znovu :)

(Hrozně se mi líbí, když celá aréna při písničce svítí mobilama)


Děkuji za přečtení. Budu moc ráda za vaše názory v komentářích :)
Pokud máte nějaké otázky, můžete se ptát v komentářích nebo ZDE 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 cyber-princess cyber-princess | Web | 6. března 2016 v 18:03 | Reagovat

tak to ti pořádně závidím :D užila bych si to stejně :)

2 WhitEvil/taková normální ještěrka WhitEvil/taková normální ještěrka | 12. března 2016 v 12:09 | Reagovat

Jsem moc ráda, že jsi o tom napsala. Líbí se mi, jak chodíš na koncerty tolika různých lidí a pak je můžeš i porovnat, protože každý to má jiné.
Nejvíc mě zaujalo to s tou vlajkou. Je to od ní hezký, že v ní takhle zpívala a je fajn, že často říkají, že se do Česka chtějí vrátit, takže by si to mohli mezi sebou říkat a jezdit sem častěji. :D

3 Kačka Kačka | E-mail | 9. dubna 2016 v 19:50 | Reagovat

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo náhodou nevíte jestli  bych někde mohla sehnat to tričko ? :) děkuji moc

4 Lovatic Lovatic | E-mail | 11. dubna 2016 v 21:26 | Reagovat

[3]: Ahoj, hele zkus se kouknout na stránky Ellie, jestli tam má v e-shopu to tričko :) To je asi jediná možnost, protože jsem se koukala i na Ebay a na Aliexpres a tam ho nikde nikdo neprodává :/
Nebo jedině zkus dát nějaký inzerát nebo napsat na nějakou fb stránku nebo do skupiny, kde jsou fanoušci Ellie, jestli to tričko někdo neprodává :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama