Březen 2016

Koncert Simple Plan

10. března 2016 v 16:48
5.3.2016 jsem byla se sestřenicí Míšou na koncertě skupiny Simple Plan. Simple Plan znám už dlouho, už jako menší se mi jejich písničky líbily když je hráli třeba v rádiu.. Koncem minulého roku jsem zjistila, že tady mají mít koncert, říkala jsem si, že bych na ně ráda šla, ale neměla jsem s kým jít (Nenapadlo mě se zeptat Míši) a sama jsem na takový koncert jít nechtěla, tak jsem si řekla že ještě počkám, jestli někoho nenajdu.. Koncem ledna mi Míša napsala, že by na SP chtěla jít a jestli bych nechtěla jít s ní. Okamžitě jsem řekla že jo a hned jsme koupily lístky.
Více v CČ

Koncert Ellie Goulding

6. března 2016 v 17:56
Ahoj, 30.1.2016 jsem byla na koncertě Ellie Goulding v Praze a jelikož mi moje sestřenice pořád říká ať v blogu pokračuju a píšu nějaké články a ať napíšu třeba o tomto koncertu, tak jsem se rozhodla po dlouhé době napsat 2 nové články o koncertech.. (Tento bude jako první a pokud se vám bude líbit, brzo vydám článek o dalším koncertu)
Písničky od Ellie znám už dlouho, ale nikdy jsem se o ní nějak extra nezajímala.. Začla jsem jí víc poslouchat až po vydání písničky Love me like you do, kterou určitě všichni znáte.. A asi v září minulého roku jsem se dozvěděla, že má být Ellie v Praze a já na ní moc chtěla, takže jsem se domluvila s kamarádkou a hned jsme si koupily lístky.
Více v CČ