Prosinec 2015

FANTAstický Halloween

12. prosince 2015 v 20:31
Ahoj, ano vím, že jsou za 12 dní Vánoce a že Halloween byl před měsícem a půl, ale byla jsem na jedné akci a chtěla bych se s váma o to podělit.
30.10. jsem byla v Praze v Lucerně na akci FANTAstický Halloween (pořádala to Fanta, proto takový název). Nikdy jsem nikde na Halloweena nebyla, takže jsem nevěděla co očekávat.
O akci jsem se dozvěděla na youtube od Shopaholic Nicol. Říkala, že tam bude společně s Gogem, Martinem (z kanálu Jmenuju se Martin), Gabrielle Hecl a že tam budou vystupovat ATMO Music, Pavel Callta, Johny Machette a Voxel. Jelikož mám Nicol, ATMO i Pavla ráda (i ty ostatní mám docela ráda, ale hlavně jsem chtěla vidět ty 3), zjistila jsem si na facebooku další informace o této akci a hned jsem věděla, že tam chci. Koupila jsem si lístek a 30. jsem vyrazila do Prahy.
Když jsem přišla úplně do přízemí, kde bylo podium, zpíval tam zrovna Voxel. Chvíli jsem na něj koukala a pak jsem se šla kouknout do dalšího patra, kde byly na balkonech různé aktivity - Halloweenské tetování (henou nebo něčím takovým), malování na obličej, focení, vyřezávání dýní atd. Já jsem si nechala udělat "vytetovat" kříž.
Když Voxel dozpíval, přišla na podium Shopaholic Nicol, která tam s pár fanynkama vyráběla čelenky. Po Nicol vystoupili ATMO. ATMO jsem viděla teď podruhé a bylo to mnohem lepší než když jsem je viděla poprvé na UTUBERINGU. Oni jsou hrozně super a ještě ta atmosféra tam, prostě dokonalý, tohle vystoupení jsem si tam mega užila (tak moc, že jsem při něm přišla o hlas :D)
Po koncertě ATMO jsem se šla kouknout k jejich stánku na nové tričko a najednou tam přišel Kryštof (zpěvák z ATMO), podal mi ruku, představil se atd. a děkoval mi za to, že je podporuju. Tohle jsem vůbec nečekala, nečekala jsem, že by takhle sám chodil za fans, nečekala jsem, že je tak moc hodný a milý.
Potom jsem se snažila najít Nicol, protože jsem jí ještě nikdy neviděla naživo, chtěla jsem se s ní setkat a měla jsem pro ní dárek. Nicol jsem nenašla, našla jsem akorát Teri Blitzen, ale tu jsem zrovna potkat nepotřebovala :D Zůstala jsem na balkoně a koukala na vystoupení Pavla Callty..
Když dozpíval, šel na podium Martin, ale jeho program mě moc nebavil a tak jsem se šla kouknout ještě na další aktivity, u kterých jsem předtím ještě nebyla a koukala jsem jestli někde neuvidím Nicol. Nicol jsem nenašla, ale našla jsem autogramiádu Pavla Callty a tak jsem šla tam.
Potom jsem poslouchala vystoupení Johnyho a při tom sledovala "autogramiádu" Martina. Martin stál za takovým pultem, kde se předtím něco prodávalo a podepisoval se a fotil se a jelikož se Martin s Nicol kamarádí, tak jsem koukala jestli tam náhodou Nikča taky nepřijde. Asi po 20ti minutách jsem v pozadí za Martinem viděla Niky, jak na Martina volá a jelikož za ní Martin běžel a loučili se, tak mi bylo jasný že už Niky odchází. Hrozně jsem se s ní chtěla setkat a dát jí ten dárek a tak jsem rychle běžela do 2. patra ke vchodu a doufala jsem, že půjde Nikča tím vchodem pro diváky a že nepůjde někudy jinudy. Asi 10 - 15 minut jsem tam čekala na schodech a už jsem to chtěla vzdát a jít zpátky dolu k podiu a tak se otočim že teda půjdu a Nikča najednou projde okolo mě. Tak jsem jí pozdravila, dala dárek a poprosila o podpis. Bála jsem se, že bude Niky třeba naštvaná, že jsem jí zastavila ještě takhle když už odcházela, ale byla úplně v pohodě a taky byla hrozně hodná a milá.
Pak jsem se vrátila ještě dolu a chvilku před koncem akce jsem odešla, protože potom by se k východu narvali všichni lidi a čekala bych půl hodiny u šaten na bundu atd.

Celou akci moderovala takováhle smrtka :D

Tahle akce byla úplně mega, nemám nic, co bych jí vytknula, prostě to bylo super.
  • Dobrá organizace
  • Dobrý výběr účinkujících
  • Super atmosféra, celá Lucerna byla halloweensky ozdobená.
  • Všichni organizátoři byli hrozně milý
  • Vstupenka stála 100 Kč, což je nejnižší cena za takovouhle akci a mohl si to dovolit skoro každý a tím že to bylo takhle levný, tak tam šli s dětma i rodiče..
  • Šatna i všechny ty aktivity byly zadarmo. Je vidět že ta akce nebyla zaměřená na to, aby vytáhla z lidí co nejvíc peněz, jinde jen to nastříkané tetování stojí okolo 80,- A i když bylo vše zadarmo, skoro nikde nebyly žádné fronty..
  • Nevim čim to bylo, ale i ty lidi tam byli úplně v pohodě, nikde se nikdo nerval, když byla nějaká autogramiáda, tak se s tim zpěvákem / youtuberem vyfotili, vzali si podpis a uvolnili místo dalším. A i když to byla akce kde byli youtubeři, bylo tam pár menších dětí, ale i ty byly v pohodě.
Nejdříve jsem nevěděla, jestli mam na tuhle akci chodit, protože se mnou nikdo nechtěl jít, všichni už něco měli, ale nakonec jsem šla a byla jsem tam byla sama a i tak jsem si to moc užila.
Tohle je snad první akce, kde jsem se setkala se všema, který jsem chtěla vidět.
Pokud bude tahle akce i příští rok, tak 100% jdu zase..
#FANTAstickýHalloween

Co říkáte na takovéhle akce?
Byli jste na nějaké podobné akci?
Věděli jste o této akci? Šli by jste tam?
Budu moc ráda za každý komenář ;)
Pokud máte nějaké otázky, ptejte se ZDE