Koncert Katy Perry a Charli XCX

3. března 2015 v 1:51
V pondělí 23.2.2015 jsem byla v Praze na koncertě Katy Perry a chtěla bych vám napsat, jak to vše probíhalo..


Jak to vše začalo?
Začátkem prosince 2014 jsem nějak víc začla pozorovat reklamy ohledně únorového koncertu Katy Perry v Praze a najednou mě z ničeho nic napadlo, že bych na ten koncert vlastně chtěla jít taky. Nebyla jsem žádná mega fanynka Katy, ale nevadila mi, její písničky se mi líbily a už dlouho jsem chtěla na nějaký takový větší koncert a jít zrovna na koncert Katy mi přišlo jako super nápad. S Katy do Prahy měla přijet i Charli XCX, jako její předskokanka. Písničky od Charli jsem měla taky hrozně ráda a tak jsem si říkala, že by bylo super vidět tyto 2 zpěvačky na jednom koncertě. Zeptala jsem se mamky, jestli by jí nevadilo, kdybych tam šla a ona neměla nic proti. Nechtěla jsem jít sama a tak jsem se zeptala kamarádky Domči, která má taky ráda koncerty stejně jako já, jestli by na Katy nechtěla jít taky.. Když jsem se Domči zeptala, byla nadšená, protože ona chtěla jít taky a taky neměla s kym jít, tak jsme se domluvily, že půjdeme spolu.. Ale nastal první problém - Nebyly lístky, byly vyprodané.. Nejdřív jsem to nějak neřešila, řekla jsem si "No a co, tak tam nepůjdu no"..
Pořád jsem nevěděla, jestli tam chci nebo ne.... Nakonec jsem se rozhodla, že tam chci, ale pořád nebyly lístky.. Hrozně mě to štvalo.. Každý den jsem kontrolovala stránky, jestli se tam lístky neobjeví.. Někdy v lednu mi mamka řekla, že někde slyšela, že se ještě pár lístků dá do prodeje.. Začátkem února jsem v noci koukala na net a najednou tam vidim možnost "Koupit lístky" - rozklikla jsem to a opravdu tam byly volné lístky, byly volné poslední 4 sektory.. Hned jsem napsala Domče asi 20 zpráv, že už jsou lístky. Hned druhý den ráno jsem se s Domčou domluvila na místech, zarezervovala jsem je a odpoledne jsme je s mamkou jely koupit.. Byl to úžasnej pocit mít ty lístky doma a vědět, že tam fakt jdete.. Lístky už jsem měla doma, takže jsem nic neřešila, jen jsem odpočítávala dny do koncertu..


Jak probíhal den koncertu?
Po 2 a půl hodinách spánku jsem v 5:30 vstala, připravila jsem se do školy, připravila jsem si věci na večerní koncert a v 7 jsem odjížděla do školy.. Ve škole jsem byla úplně mimo, nevnímala jsem, bylo mi vše úplně jedno. Jen jsem odpočítávala hodiny a říkala si "Omg, za pár hodin uvidim Katy a Charli". Ve 14:05 konečně skončila škola a já jela hned prvním autobusem domu.. Okolo 15 hodiny jsem dorazila domu, převlíkla jsem se atd. a v 16 hodin mě mamka odvezla zase na autobus, kde už čekala Domča. Když jsme asi po 45 minutách přijely do Prahy, akorát jsme přestoupily na metro a jely k O2 aréně. Bylo okolo 17 hodin a do arény pouštěli až od 18:30, tak jsme ještě zašly vedle do Harfy na jídlo a podívat se do obchodů.. Když jsme šly podruhé do Albertu, koupit si nějaké bonbony, potkaly jsme tam Anetku a Aničku (Youtuberku TheTeenGirlLooks a Eny).. S Anett jsme se dlouho neviděly, tak jsme si chvíli povídaly a pak jsme s Domčou vyrazily k O2 aréně.. Byly jsme tam půl hodiny před otevřením a už tam bylo hrozně moc lidí.. Myslela jsem si, že než se dostaneme na řadu, že to bude trvat minimálně hodinu. Když jsem u toho vchodu viděla tolik lidí, bála jsem se, že se budou hrozně strkat a rvát se dopředu, ale bylo to úplně v pohodě. Jako jo, trochu se tlačili, ale nebylo to nic hroznýho, že by tam někoho sejmuli nebo tak něco.
V 18:30 otevřeli dveře a během 10 - 15 minut jsme už byly uvnitř. V aréně jsme si jako první všimnuly pultu, kde se rozdávaly takové papírové brýle s logem Prismatic world tour..
Myslely jsme, že je to jen tak na památku, tak jsme si brýle vzaly a šly dál.
Nejdřív jsme si šly koupit pití, pak jsme obešly obchůdek s věcmi Katy a Charli a pak už jsme se šly kouknout, kde máme místa.. Hned jsme našly náš sektor. Kluk z ochranky nám zkontroloval lístek a šly jsme si najít sedačky.. Když jsem tam vstoupila a pár metrů před sebou viděla podium, chtělo se mi brečet.. Sedly jsme si na místo a do začátku koncertu zbývala ještě hodina.. Já se celou tu hodinu rozhlížela okolo sebe a nejdřív jsem říkala, že to není možný, že určitě sedíme špatně, že nemůžeme být tak blízko podia.. Když jsem se po nějaké době vzpamatovala, že sedíme dobře, začla jsem zase šílet, že je to úplně mega luxusní, že sedíme asi 2 metry od podia, že budeme tak blízko Katy a Charli atd. Prostě jsem celou tu hodinu byla úplně mimo a brečela radostí.. Jen ta atmosféra, to místo, to, že tam vůbec můžu být mě úplně dostalo..

Ve 20:00 přišla na podium Charli XCX a začla zpívat.. Já měla takovou radost.. Charli byla úplně boží

Ve 20:30 Charli skončila a byla půl hodinová přestávka, aby se stihlo přestavit podium a rekvizity pro Katy.. Během té půl hodinové přestávky jsme se s Domčou šly znovu kouknout do obchůdku, kde jsem si koupila náramek a plakát Katy.. Zbytek přestávky jsem se vzpamatovávala z vystoupení Charli..Ve 21:00 začli na podiu tancovat tanečníci ve svítivém oblečení a s takovými svítícími tyčemi.. A asi po 2 minutách se uprostřed podia otevřel takový diamant, ve kterém byla Katy.. To bylo něco neuvěřitelnýho, Katy Perry pár metrů od nás.. Katy měla úplně luxusní show.. Úžasná choreografie, její boží zpěv, super rekvizity, světla, ohňostroje, každou chvíli měla jiné oblečení, jiné vlasy..
Učila se mluvit česky, snažila se říct "Ahoj", vzala si nějakou fanynku na podium, udělala si s ní selfii, ptala se, jak se řekne "love" - "láska", tak pak říkala "I láska you!"..
Byla hrozně hodná k fans. Já si myslela, že ona je taková, že fanouškům ani nepodá ruku atd. (tim jí nechci nijak urazit), ale ona jim dávala ruce každou chvíli a né že by se jich jen dotkla, ona jim tu ruku chvíli držela.. Tohle mi od ní přišlo hrozně hezký.. (Nevim, jak to jinak popsat, snad to chápete.)
Když měla nějaký složitější kostým a převlíkala se trochu dýl, tak za podiem na takové velké obrazovce promítali tančící fanoušky - dance cam - namířila se kamera na fanoušky, oni byli vidět na té obrazovce a měli tancovat.. Na té obrazovce se i během koncertu promítaly buď videa související s písničkou, nebo Katy, aby jí dobře viděli i ti, co jsou úplně vzadu..

Při posledních písničkách tanečníci přikryli všechny rekvizity nějakou černou látkou a na té obrazovce byly zobrazené brýle a ještě k tomu byl napsaný nějaký text, ale to už si nepamatuju přesně, jak to bylo napsané.. Prostě když jste si vzali ty papírové brýle, o kterých jsem psala na začátku, tak jste viděli jen Katy, ohňostroje a okolo barvy z těch brýlí..

Na koncertě jsem to bohužel nevyfotila, ale dám vám sem fotku, jak to vypadá, když s tím koukáte normálně na světlo, aby jste si to uměli aspoň trochu představit..


Katy zpívala 2 hodiny, vše bylo dokonale připravené. Při písničce Dark Horse tam měla tanečníky převlečené jako koně, při písničce This is how we do tam zase "jezdila" v takovém nafukovacím autě a nad fanouškama "lítala" nafukovací kabelka, nějaká flaška, hovínko, smajlík atd., při písničce Birthday si vzala na podium fanynku, která bude mít v blízké době narozeniny, posadila jí do křesla a potom během písničky obě vyjely asi 2 metry vysoko na narozeninovém dortu a potom tam Katy lítala na bolóncích, při písničce Unconditionally měli tanečníci na takových tyčích obří motýly, tak tam "lítali" motýli, při písničce Hot "n" cold tam zase měla tanečnice převlečený za kočky, měla tam pro ně velký kočičí domečky a prolejzačky atd..


Koncert byl opravdu úžasnej <3

Po koncertě jsem si ještě nasbírala pár takových papírků, které tam při poslední písničce vystřelili..
Ano, vim že je to úplná blbost, ale já si sbírám takový blbosti na památku..

Když jsme vyšly z O2 arény, ještě jsme jí obešly a šly se kouknout k tour busům, jestli tam někde není Charli nebo Katy a když jsme je nikde neviděly, jely jsme zase metrem na Anděla, kde na nás čekal Domči taťka, který nás vezl domu..

Jsem hrozně ráda, že jsem na ten koncert mohla jít, kdybych na něj nešla, hrozně bych si to vyčítala.. Moc jsem si to užila a pokud tady ještě někdy Katy bude, 100% půjdu znovu..

Před koncertem jsem Katy i Charli poslouchala, nevadily mi, ale nebyla jsem nějaká mega fanynka.. Teď po koncertě jsem na ně změnila názor, mám je moc ráda, miluju jejich písničky a jsou to jedny z mých nejoblíbenějších zpěvaček.
Katy je prostě královna <3

Je to zážitek na celý život.
23.2.2015 - Koncert Katy Perry - nejlepší den v mém životě.

Moc bych si přála, abych takový skvělý koncert zažila i s Demi :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lola Lola | Web | 3. března 2015 v 22:22 | Reagovat

To musel byt mega zážitek! Já taky sbírám takový věci :D člověk potřebuje něco na památku.. :)

2 Flower girls Flower girls | E-mail | Web | 4. března 2015 v 17:06 | Reagovat

Strašně ti závidíme, chtěli jsme jít ale už bylo vyprodáno.[1]:Sestřih videí z koncertu by byl super! :-)  ;-)

3 Sabča Sabča | Web | 5. března 2015 v 19:34 | Reagovat

neposlouchám ji ale věřím, že to fakt musel být zážitek :-D zvu tě na svůj blog

4 WhitEvil/taková normální ještěrka WhitEvil/taková normální ještěrka | 21. března 2015 v 10:48 | Reagovat

Páni! O koncertu Katy jsem slyšela a hodně lidí říkalo, že to byl velký zážitek. :)
Jsem ráda, že si to sem napsala všechno, jak jsem to četla, představovala jsem si to. Muselo to být úžasný!
Rozhodně budu ráda, když sem přidáš nějaká videa! :) moc se těším na další podobné články. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama